Kontakt

Kontakt NBU

Herunder har du mulighed for at finde kontaktoplysninger på alle vores afdelinger, eller skrive til os igennem formularen.

Al post sendes med att. til: Hanbohus, Fredensdal, Bella Vista, Tranum Enge, Teglvænget og / eller den unges / pædagogens navn.

 

Send os en besked

Fonden Nordjysk Børne- Ungecenter

Aalborgvej 31-33
Halvrimmen
9460 Brovst

NBU Skolen, Aalborgvej 39, STU

Tlf.: 98 23 29 71 eller 98 23 29 70
skolen@nbu-center.dk
Henvendelse: Charlotte Larsen

Administration

Anna Trudslev
Tlf.: 98 23 29 70
anna@nbu-center.dk

Pigehuset Fredensdal

Tlf.: 98 23 08 66
fredensdal@nbu-center.dk
Afdelingsleder: Tanja Lykke Egsgaard

Centerleder

Jan Chr. Andersen
Tlf.: 98 23 29 70 / Mobil: 26 19 68 17
jan.chr@nbu-center.dk

Opholdsstedet Tranum Enge

Tlf.: 98 23 01 00
tranumenge@nbu-center.dk
Koordinator: Pernille Ott Christensen

Centerleder

Lars Gregersen
Tlf.: 98 23 29 70 / Mobil: 20 14 18 43
lars@nbu-center.dk

Bostedet Hanbohus

Tlf.: 24 85 16 77
hanbohus@nbu-center.dk
Koordinator: Søren Hald

Søskendehuset Bella Vista

Tlf.: 51 41 20 15
bellavista@nbu-center.dk
Koordinator: Alexandra Dybdahl Jensen